Świetlica - PSP Rzezawa

Szukaj
Idź do spisu treści

Menu główne:

Świetlica

Szkoła > Świetlica

Drodzy Uczniowie!

       W związku z obecną sytuacją, mnóstwo czasu spędzacie w domu. Wiemy, że nauka zajmuje Wam sporo czasu, jednak chcemy pokazać Wam, że pozostałą część dnia można wykorzystać w ciekawy i kreatywny sposób.
    Zapraszamy Was na stronę https://sprzezawa.edupage.org. Po zalogowaniu się, wystarczy wybrać zakładkę „NAUCZYCIELE”, a następnie znaleźć na liście imię i nazwisko wychowawcy świetlicy. Po kliknięciu w lupę znajdującą się przy nazwisku nauczyciela, ukażą się Wam propozycje zadań, które przygotowałyśmy dla Was. Przy wyborze zadań nie obowiązuje podział na grupy, dlatego każdy z Was może wybierać zarówno zadania udostępniane przez panią Jolę jak i przez panią Edytę. Zadania nie są obowiązkowe, jednak możecie potraktować je jako jeden ze sposobów na nudę lub zaprezentowanie swojego talentu.
   Gdy zrealizujecie któreś z zadań, możecie mailowo przesłać nam zdjęcia swoich prac. Najbardziej aktywne osoby po powrocie do szkoły zostaną nagrodzone upominkami. Adresy e-mail wychowawców świetlicy, na które należy wysyłać prace, znajdziecie na stronie https://sprzezawa.edupage.org obok zamieszczonych propozycji zadań.

   Serdecznie Was pozdrawiamy i zachęcamy do podejmowania świetlicowych wyzwań.
Wychowawcy świetlicy
_________________________________________________

Zajęcia świetlicowe 
organizowane są od poniedziałku do piątku od 7.15 do 16.00

 „Świetlica wita was,
Tu szybko mija czas.
Radosny uśmiech dzieci,
Jak ptak ku słońcu leci.
Na twarzach uśmiech promienny,
Dla nas jest zawsze bezcenny.
Więc przyjdź do naszej świetlicy,
Najweselszej w okolicy!”
 

 
Wróć do spisu treści | Wróć do menu głównego