Dni Nauki Polskiej w PSP w Rzezawie - PSP Rzezawa

Szukaj
Idź do spisu treści

Menu główne:

Dni Nauki Polskiej w PSP w Rzezawie

Wydarzenia > Rok szkolny 2020/2021
    W związku ze świętem państwowym Dzień Nauki Polskiej , które po raz drugi obchodziliśmy 19 lutego, od piątku w naszej szkole odbywają się Dni Nauki Polskiej.
    Polscy naukowcy swoimi badaniami i odkryciami, na stałe zapisali się w światowej czołówce ludzi, dzięki którym świat nieustannie się rozwija. Upamiętnianie i przybliżanie ich dokonań jest naszym obowiązkiem i powodem do dumy.
    Dni Nauki Polskiej w PSP w Rzezawie organizowane są w formie zdalnej. W zajęciach opublikowanych pod tym samym tytułem na Classroom, codziennie dodawane są nowe, ciekawe aktywności dla uczniów. W kolejnych dniach dzieci poznają postaci wybitnych naukowców, ich wynalazki i działania. Mogą wirtualnie zwiedzić wybrane muzea, wykonać w domu wybrane eksperymenty, rozwiązać tematyczne rebusy i łamigłówki.
   Serdecznie zapraszamy do śledzenia pojawiających się nowych postów w w/w. zajęciach. Mamy nadzieję, że włączenie się w celebrowanie Dni Nauki Polskiej stanie się przyczynkiem do refleksji na temat roli nauki w dzisiejszym świecie oraz rozbudzi nowe pasje i zainteresowania u naszych uczniów.

 
 
Wróć do spisu treści | Wróć do menu głównego