Wybory do Samorządu Uczniowskiego - PSP Rzezawa

Szukaj
Idź do spisu treści

Menu główne:

Wybory do Samorządu Uczniowskiego

Wydarzenia > Rok szkolny 2017/2018
  Czerwiec to czas, kiedy większość z nas myśli o wakacjach i z niecierpliwością ich wyczekuje. Dla niektórych był to jednak bardzo pracowity okres, gdyż wśród naszych uczniów są osoby, które już teraz myślą o tym, jakie działania dla dobra szkolnej społeczności mogą podjąć w przyszłym roku szkolnym.
   Kilkoro uczniów zdecydowało się wziąć szkolne sprawy w swoje ręce i kandydować do Samorządu Uczniowskiego. Aby przedstawić swoim koleżankom i kolegom własną wizję organizacji nowego roku szkolnego, przygotowali plakaty oraz wzięli udział w debacie.
   15 czerwca 2018 roku w naszej szkole odbyły się wybory do SU, podczas których uczniowie mogli wybrać Radę SU oraz Opiekuna SU.
Najwięcej głosów uzyskała Aleksandra Dziadowiec, uczennica klasy 2b (gimnazjum), której uczniowie powierzyli funkcję Przewodniczącej SU. Zastępcą Przewodniczącej SU została Patrycja Stefanik (kl. 2a gimnazjum), natomiast funkcję Skarbnika w przyszłym roku szkolnym sprawować będzie Otylia Waśniowska (kl 5a). Nadzór nad pracą uczniów w roku szkolnym 2018/2019 sprawował będzie pan Wojciech Tabor, którego młodzież wybrała na Opiekuna SU.
Gratulujemy i życzymy wielu sukcesów!

 
 
Wróć do spisu treści | Wróć do menu głównego