Październikowe warsztaty plastyczne - PSP Rzezawa

Szukaj
Idź do spisu treści

Menu główne:

Październikowe warsztaty plastyczne

Wydarzenia > Rok szkolny 2017/2018
    W październiku 2017roku w ramach innowacji pedagogicznej: "Ginące zawody i umiejętności. Ludzie, o których warto mówić" zorganizowane zostały z inicjatywy pani Małgorzaty Smoleń różnorodne warsztaty plastyczne.
  9 października 2017 roku zostały zorganizowane warsztaty z plecionkarstwa. Prowadzone były przez panią Bernadettę Błoniarz instruktora Ośrodka Edukacji Regionalnej ze Starego Wiśnicza. Pani zapoznała uczniów z zawodem oraz jego historią, dawnymi technikami plecionkarskimi. 
    Na zakończenie każdy z uczestników warsztatów samodzielnie wykonał kwiat z wikliny.
    23 października 2017 roku odbyły się warsztaty z szydełkowania, które poprowadziła pani Anna Leśniak - pedagog szkolny. Uczniowie nauczyli się podstawowego ściegu jakim jest łańcuszek. Wykonali go samodzielnie, a następnie ozdobili nim przygotowane wcześniej lampiony ze słoiczków.
  27 października 2017 roku uczniowie poznawali tajnik malarstwa na desce. Zajęcia poprowadziła pani Agnieszka Kapturkiewicz- artysta plastyk, wieloletni nauczyciel plastyki w Publicznej Szkole Podstawowej w Borku. Uczennice namalowały przepiękne anioły na desce. 
 
Wróć do spisu treści | Wróć do menu głównego