Spotkanie z harcerzami - PSP Rzezawa

Szukaj
Idź do spisu treści

Menu główne:

Spotkanie z harcerzami

Wydarzenia > Rok szkolny 2018/2019
   4 marca 2019 r. w naszej świetlicy gościliśmy harcerzy ze Związku Harcerstwa Polskiego działającego przy Publicznej Szkole Podstawowej nr 2 im. Ignacego Łukasiewicza w Brzesku.
    Harcerze opowiadali dzieciom o swojej działalności i akcjach, w których biorą udział. Opowiadania poparte były zdjęciami i prezentacjami multimedialnymi, dzięki którym najmłodsi mogli w pełniejszy sposób zrozumieć, z czym związane jest harcerstwo. Dzieci dowiedziały się, kto może zostać harcerzem, czym charakteryzuje się strój harcerski oraz jak wyglądają obozy harcerskie. Nasi goście okazali się bardzo sympatycznymi i pełnymi energii ludźmi, więc spotkaniu towarzyszyły zabawy, tańce i śpiew przy akompaniamencie gitary. Na koniec spotkania wszyscy zawiązali harcerski krąg i pożegnali się. Spotkanie bardzo podobało się wszystkim dzieciom. Niektóre z nich deklarowały, że w przyszłości również zostaną harcerzami.
   Dziękujemy pani phm. Renacie Rożkowicz oraz wspaniałym harcerzom za przyjęcie naszego zaproszenia, poświęcony czas oraz ciekawe opowieści i zabawy.

 
Wróć do spisu treści | Wróć do menu głównego