Graliśmy dla Krzyśka - PSP Rzezawa

Szukaj
Idź do spisu treści

Menu główne:

Graliśmy dla Krzyśka

Wydarzenia > Rok szkolny 2018/2019
   „Życie zmarnował, kto nikomu nie pomógł” – to słowa, które uświadamiają, że tylko życie dla innych ma sens. Taka myśl z pewnością przyświecała członkom Koła Młodych Twórców, gdy podejmowali się realizacji spektaklu wg powieści Erica Emmanuela Schitta Oskar i Pani Róża.
   Pracując nad spektaklem realizowali swoją teatralną pasję, ale czas poświęcony na próby dedykowali swojemu starszemu koledze, którego rehabilitację pragnęli wesprzeć. Przedstawienie zaprezentowali w Domu Parafialnym w Rzezawie uczniom swojej szkoły, a także zaproszonym kolegom i koleżankom z innych szkół w gminie.
    Zebrane datki to tylko kropla w morzu potrzeb potrzebującego, ale to przede wszystkim piękny gest mówiący o tym, że pamiętamy o innych, to piękna lekcja miłości i empatii.
   W przedstawieniu wzięli udział: Renia Tytro (absolwentka szkoły), Patrycja Stefanik, Ola Kubala, Ola Stachura, Zuzia Frączek, Amelka Łazarz, Mateusz Rudnik, Kamila Biernat, Emilka Bębenek oraz Julka Adamczyk jako inspicjent i sufler i Dominik Smoleń jako operator dźwięku.

 
Wróć do spisu treści | Wróć do menu głównego