Komers klas trzecich gimnazjum - PSP Rzezawa

Szukaj
Idź do spisu treści

Menu główne:

Komers klas trzecich gimnazjum

Wydarzenia > Rok szkolny 2017/2018
  Koniec roku szkolnego zbliża się wielkimi krokami. Uczniowie klas trzecich gimnazjum, mając świadomość, że spędzą jeszcze tylko miesiąc w naszej szkle, postanowili umilić sobie ten czas i zorganizowali komers.
  Szaleństwo i świetna zabawa – tymi słowami można określić to, co działo się w szkole 30.05.2018 r. Długi weekend trzecioklasiści rozpoczęli w znakomitym humorze. Szkolny korytarz dzięki pięknym dekoracjom zamienił się w salę taneczną, a uroku dodawały mu kolorowe, tworzące magiczny nastrój światła. Nie zabrakło również porywającej do tańca muzyki, o którą zadbali tradycyjnie już Michał Maderak oraz Filip Góra. Dzięki rodzicom trzecioklasistów, którzy bardzo zaangażowali się w przygotowanie zabawy, w przerwach między tańcami uczestnicy komersu mogli posilić się pysznymi przekąskami, ciastami oraz pizzą.
  Gdy na zegarze wybiła godzina zakończenia zabawy, wszyscy byli bardzo zawiedzeni, że ten wyjątkowy czas tak szybko upłynął. Czas mija, lecz pozostawia w pamięci ślady, a to wydarzenie z pewnością będzie dla gimnazjalistów tym, które schowają w kuferku najpiękniejszych wspomnień.

 
Wróć do spisu treści | Wróć do menu głównego