Każda lekcja to wielka przygoda - PSP Rzezawa

Szukaj
Idź do spisu treści

Menu główne:

Każda lekcja to wielka przygoda

Wydarzenia > Rok szkolny 2019/2020
   Czy to możliwe? Zdecydowanie tak, o tym właśnie przekonywali aktorzy na scenie tarnowskiego teatru w sztuce MR KLEKS, którą z ogromną przyjemnością mieli okazję obejrzeć uczniowie klas czwartych 5 listopada 2019 r.
   Nowatorska adaptacja oparta na motywach książki Jana Brzechwy to opowieść o prawdziwej szkole życia, o tym, jak być kolorowym, wolnym, ale przede wszystkim świadomym tego, że życie składa się z dobra i zła. Uczniowie, podążając śladami bohatera Adasia Niezgódki, uczyli się, że każdy w życiu popełnia błędy, ważne, by wyciągać z nich wnioski, że trzeba wierzyć w siebie i realizować swoje marzenia, rozwijać swoje talenty, zawsze dotrzymywać danego słowa i pozostać sobą.
  Wracając do szkoły zaglądnęli do zamku w Dębnie. Z niezwykłej akademii przenieśli się na chwilę w świat rycerskich tradycji i szlacheckich obyczajów.
  Wizyta w teatrze i na zamku to zajęcia szkolne w terenie, które z pewnością dostarczyły wyjątkowych przeżyć i wzruszeń, a także potwierdziły tezę, że każda lekcja, szczególnie ta w nowej, innej scenerii to wielka szkolna przygoda.
Tekst: Z. Łęczek
 
 
 
Wróć do spisu treści | Wróć do menu głównego