"Drużyna Energii" - PSP Rzezawa

Szukaj
Idź do spisu treści

Menu główne:

"Drużyna Energii"

Wydarzenia > Rok szkolny 2019/2020
    Nasza szkoła wzięła udział w ogólnopolskim konkursie „Drużyna Energii” organizowanym przez Grupę Energa. Zadanie konkursowe polegało na nagraniu filmu pokazującego sportowy charakter placówki.
   Mimo trudnych warunków związanych z pandemią koronawirusa uczniowie wraz z nauczycielem Jolantą Sumarą-Warchoł przygotowali ciekawe i energetyczne prezentacje ukazujące ćwiczących podczas domowej kwarantanny. Miejsca ćwiczeń odzwierciedlały kreatywność uczniów, którzy wykorzystali przestrzeń w pokojach, ogrodach oraz zaangażowali do wspólnej zabawy rodzeństwo i rodziców. Zgodnie z ideami #zostanwdomu i #cwiczwdomu wszystkie filmy zgłoszone do „Drużyny Energii” nagrywane były w bezpieczny i odpowiedzialny sposób.
    W konkursie wzięło udział 227 szkół z całej Polski, spośród których jury wyłoniło 100 placówek, które przygotowały najciekawsze prezentacje. Nasi uczniowie spisali się znakomicie, gdyż znaleźli się w gronie najlepszych i zakwalifikowali się do III etapu konkursu. Dzięki temu otrzymają zestawy strojów od Grupy Energa i w ramach projektu będą ćwiczyć razem z ambasadorami konkursu oraz rywalizować z rówieśnikami z całej Polski o atrakcyjne nagrody i udział w wielkim finale.

 
Wróć do spisu treści | Wróć do menu głównego