Zakończenie roku szkolnego 2018/2019 - PSP Rzezawa

Szukaj
Idź do spisu treści

Menu główne:

Zakończenie roku szkolnego 2018/2019

Wydarzenia > Rok szkolny 2018/2019
    Nastał długo wyczekiwany przez uczniów dzień. 19 czerwca uroczyście zakończyliśmy rok szkolny 2018/2019 i rozpoczęliśmy wakacje.
   Uczniowie wraz z nauczycielami uczestniczyli we mszy świętej, a następnie przeszli do szkoły, aby odebrać świadectwa. Szkolne uroczystości rozpoczęły się odśpiewaniem hymnu oraz polonezem, który zatańczyli tegoroczni absolwenci przygotowani przez panią Agatę Marek-Szafrańską. Następnie Dyrektor Szkoły pani Barbara Korol-Adamczyk powitała wszystkich uczniów i wygłosiła krótkie przemówienie, po którym nastąpił radosny moment. Najlepsi uczniowie odebrali świadectwa z wyróżnieniem oraz nagrody za wyniki w nauce i wzorową frekwencję. Nagrodzeni zostali również uczniowie, którzy odnosili największe sukcesy w rozgrywkach szachowych, konkursie z języka angielskiego, a także ci, którzy mieli szczególne osiągnięcia naukowe oraz sportowe i spełnili kryteria pozwalające im otrzymać stypendia szkolne.
   Zakończenie roku szkolnego to dla niektórych nauczycieli i pracowników czas rozstania z naszą szkołą. Pani dyrektor pożegnała osoby, które odchodzą na emeryturę oraz te, które w nowym roku szkolnym będą pracować w innych placówkach. Piękny pożegnalny wiersz wyrecytowała dla nich tegoroczna absolwentka Patrycja Stefanik, natomiast uczennica klasy 6a Otylia Waśniowska zagrała na skrzypcach.
   Po zakończeniu uroczystości uczniowie rozeszli się do swoich klas na krótkie spotkania z wychowawcami, a następnie opuścili szkołę, aby cieszyć się tak długo wyczekiwanymi wakacjami.

 
Wróć do spisu treści | Wróć do menu głównego