Żegnamy karnawał … - PSP Rzezawa

Szukaj
Idź do spisu treści

Menu główne:

Żegnamy karnawał …

Wydarzenia > Rok szkolny 2017/2018
   W ostatnich dniach karnawału bawili się nie tylko uczniowie klas starszych. Również klasy IV-VI miały swoją dyskotekę, której organizacją zajął się Samorząd Uczniowski.
   Za przeboje, przy których bawili się uczniowie odpowiedzialni byli tradycyjnie uczniowie klasy 3a – Michał Maderak oraz Jakub Waśniowski. Wolontariusze działający w Szkolnym Klubie Wolontariusza „Jesteśmy Jednością” przygotowali wiele zabaw, które wywołały mnóstwo pozytywnych emocji. Największą popularnością cieszyły się „krzesełka”, w które na prośbę uczestników bawiono się aż trzy razy. Ponadto uczniom bardzo podobał się taniec z balonami, taniec na kartkach papieru oraz „pociąg”. W związku z tym, że dyskoteka odbyła się w tłusty czwartek, Rada Rodziców zatroszczyła się, aby każdy otrzymał pysznego pączka oraz napoje. Opiekę nad uczniami sprawowali Pani Dyrektor, Pani Wicedyrektor, wychowawcy poszczególnych klas oraz opiekun Samorządu Uczniowskiego.
   Wszyscy uczniowie opuszczali salę zabaw w doskonałych nastrojach i z balonami w rękach. Dziękujemy chłopcom zajmującym się muzyką oraz Faustynie Porębskiej, Oli Ziębie i Kacprowi Zychowi za poświęcenie swojego czasu na pomoc w organizacji zabawy i jej profesjonalne poprowadzenie.

 
Wróć do spisu treści | Wróć do menu głównego