Wszyscy bawią się - PSP Rzezawa

Szukaj
Idź do spisu treści

Menu główne:

Wszyscy bawią się

Wydarzenia > Rok szkolny 2017/2018
    Karnawał to czas, kiedy wszyscy uczestniczą w zabawach. W tym roku był to szczególny okres, gdyż ostatki zbiegły się z walentynkami, co zachęciło wiele osób do podwójnego świętowania.
    Również najmłodsi mogli cieszyć się tymi chwilami, ponieważ 12 lutego w remizie OSP w Rzezawie zorganizowano dla nich zabawę karnawałowo-walentynkową, podczas której mogli oni korzystać z wielu atrakcji. Zgodnie z planem odbył się bal kotylionowy i wiele zabaw ruchowych, dzięki którym dzieci nie tylko pożytkowały nadmiar energii, ale również świetnie się ze sobą integrowały. Wiele emocji wywołały towarzyszące zabawie konkursy, między innymi pokaz mody, podczas którego dzieci prezentowały swoje stroje karnawałowe. Najlepsi zostali okrzyknięci zwycięzcami i otrzymali drobne nagrody. Mając świadomość, że wśród uczestników wydarzenia będą nie tylko osoby bardzo energiczne i lubiące taniec, lecz także dzieci preferujące spokojniejsze formy zabawy, organizatorzy imprezy stworzyli kącik plastyczny, w którym najmłodsi mogli wykonać między innymi kartki walentynkowe. Zwieńczenie wydarzenia stanowił wybór króla i królowej balu.
    Wszystkie dzieciaki były bardzo zadowolone, a uśmiechy nie znikały z ich twarzy. Duża jest w tym zasługa naszych uczniów działających w Szkolnym Klubie Wolontariusza „Jesteśmy Jednością”, którzy mimo rozpoczynających się ferii, znaleźli czas, aby uatrakcyjnić swoim młodszym kolegom zabawę i uczynić ten dzień wyjątkowym. Opiekę nad wolontariuszami sprawowała w tym czasie pani Jolanta Sumara-Warchoł. Dziękujemy Zosi Krupie, Oli Ziębie, Kornelii Kąckiej Julii Adamczyk oraz Arturowi Rybce za poświęcony czas i profesjonalne poprowadzenie zabaw oraz konkursów.

 
Wróć do spisu treści | Wróć do menu głównego