Zanim karnawał ustąpi miejsca postowi… - PSP Rzezawa

Szukaj
Idź do spisu treści

Menu główne:

Zanim karnawał ustąpi miejsca postowi…

Wydarzenia > Rok szkolny 2017/2018
   W związku z zakończeniem I półrocza nauki, zbliżającym się końcem karnawału i nadchodzącymi walentynkami Samorząd Uczniowski zorganizował dyskotekę dla klas VII oraz gimnazjalnych.
   Przygotowania do zabawy trwały już od rana. Aby stworzyć odpowiedni nastrój, uczniowie klas 3 gimnazjum wykonali barwne dekoracje, które sprawiły, że szkolny korytarz stał się nie do poznania. Po południu wszyscy uczestnicy w pięknych strojach i z uśmiechami na twarzach przybyli na zabawę. Była muzyka, tańce i śpiew. Hitem tej dyskoteki stała się piosenka Eda Sheerana pt. „Perfect”, w rytmie której uczniowie bawili się aż trzy razy. Zmęczeni tańcem mogli posilić się pyszną pizzą, której w związku ze zbliżającymi się ostatkami nikt sobie nie żałował. Uczniowie niechętnie, lecz w dobrych nastrojach opuszczali salę zabaw.
  Dziękujemy Pani Dyrektor oraz wychowawcom poszczególnych klas za sprawowanie opieki nad młodzieżą. Podziękowania należą się również uczniom klasy 3a – Michałowi Maderakowi i Jakubowi Waśniowskiemu za przygotowanie oprawy muzycznej dyskoteki, a także Faustynie Porębskiej, Zosi Krupie, Oli Ziębie, Kornelii Kąckiej, Paulinie Strzyż, Gabrysi Smolik oraz Kacprowi Zychowi za pomoc w organizacji zabawy.

 
 
Wróć do spisu treści | Wróć do menu głównego