"Fabryka Pisanek" - PSP Rzezawa

Szukaj
Idź do spisu treści

Menu główne:

"Fabryka Pisanek"

Wydarzenia > Rok szkolny 2019/2020
  Centrum Handlowe Serenada kolejny raz zorganizowało konkurs pod nazwą „Fabryka Pisanek”. Celem konkursu o wybitnie artystycznym charakterze dedykowanego tradycji zdobienia pisanek świątecznych, jest rozwijanie i promowanie umiejętności plastycznych, ducha rywalizacji i pracy zespołowej uczniów małopolskich szkół podstawowych. Konkurs polega na plastycznym zdobieniu 1,5 m styropianowych imitacji jaj wielkanocnych.
  W naszej szkole uczniowie przygotowywali projekty plastyczne poglądowe ozdabiania styropianowej imitacji jaja w dowolnej technice. Z pośród wielu projektów stworzonych przez uczniów szkoły podstawowej w Rzezawie zostały wytypowane 3 projekty, które zgodnie z regulaminem „Fabryka Pisanek” zostały zgłoszone do konkursu.

         Organizatorzy wydali następujący komunikat:
   W imieniu Centrum Serenada chciałabym poinformować, iż w związku z sytuacją wprowadzenia stanu zagrożenia epidemicznego na terenie całego kraju i Rozporządzeniem Ministra Zdrowia z dn. 13.03.2020 nakazującym ograniczenie działalności centrów handlowych od dnia 14 marca 2020 do odwołania, zostaliśmy zmuszeni do zawieszenia konkursu „Fabryka Pisanek”.
  Pomimo niesprzyjających okoliczności, w podziękowaniu za Państwa zaangażowanie i nadesłane prace, chcielibyśmy nagrodzić wszystkie zespoły zakwalifikowane do finałowego etapu.
  Miło nam zatem poinformować, że Państwa praca została doceniona i wytypowana przez jury do grona 20 laureatów konkursu, dla których przygotowaliśmy nagrody pocieszenia.
  Serdecznie gratulujemy i informujemy, że nagrody zostaną wysłane do Państwa gdy sytuacja w naszym kraju powróci do normy i dzieci będą mogły wrócić do szkoły.
   Poniżej prezentujemy wszystkie prace wykonane przez naszych uczniów.
                              Gratuluje wszystkim uczniom wspaniałych projektów.

Magdalena Waśniowska

 
Wróć do spisu treści | Wróć do menu głównego