Zakończenie roku szkolnego Paziów - PSP Rzezawa

Szukaj
Idź do spisu treści

Menu główne:

Zakończenie roku szkolnego Paziów

Wydarzenia > Rok szkolny 2017/2018
  21 czerwca 2018r. uczniowie grupy wiekowej „Paziów” uroczyście zakończyli rok szkolny 2017/2018. Z tej okazji uczniowie klasy III pod opieką wychowawczyni pani Katarzyny Szczupak zaprezentowali część artystyczną, na którą składały się wiersze przeplatane piosenkami, poprzez które trzecioklasiści podziękowali pani Dyrektor, nauczycielom i rodzicom za opiekę, naukę i wychowanie w I etapie edukacyjnym.
  W dalszej części spotkania wręczone zostały nagrody i dyplomy uczniom, którzy brali udział w różnorodnych konkursach: czytelniczym, szachowym, zbiórki surowców wtórnych i plastikowych zakrętek.
  W bieżącym roku szkolnym w Konkursie Czytelniczym zwyciężyła klasa II a, drugie miejsce zajęła klasa I a, a trzecie miejsce – klasa II b. W konkursie o miano „Superczytelnika Szkoły” zwyciężyła uczennica klasy II a Dorota Wszołek, drugie miejsce zajęła uczennica  klasy I a Lena Waśniowska, a trzecie – Julia Cholewa uczennica klasy II b. 
   Na zakończenie głos zabrała pani Dyrektor Szkoły mgr Barbara Korol - Adamczyk życząc wszystkim uczniom bezpiecznych i wesołych wakacji.
 
Wróć do spisu treści | Wróć do menu głównego