Paczka na gwiazdkę - PSP Rzezawa

Szukaj
Idź do spisu treści

Menu główne:

Paczka na gwiazdkę

Wolontariat > Wydarzenia
Paczka na gwiazdkę to V edycja wspaniałej akcji, którą zainicjowała pani Joanna Błaszczyk. Jej celem jest zbiórka pieniędzy dla najmłodszych pacjentów Oddziału Onkologii i Hematologii w Prokocimiu, ale nie tylko. Również wspierane są inne szpitale – w Warszawie, Zabrzu, Rzeszowie. W tym roku zbieraliśmy na sprzęt medyczny, a także na paczki świąteczne dla podopiecznych oddziału.

Nie mogło zabraknąć i naszych wolontariuszy Szkolnego Klubu „Jesteśmy jednością”. Rzezawską młodzież wsparli wolontariusze z Szkolnego Klubu Wolontariusza w Borku oraz wolontariusze - ochotnicy z Jodłówki i z Łazów. 2 grudnia 2018 w godzinach 10 – 19 kwestowaliśmy w bocheńskiej „Galerii Rondo”. W sumie 30 wolontariuszy pod opieką pań: Marty Batko, Niny Surmy, Beaty Waśniowskiej i Katarzyny Waśniowskiej, przez 9 godzin kwestowali na rzecz dzieci oraz sprzedawali gadżety z logo „Paczki”. W sumie udało nam się zebrać 2392,20zł.

Wszystkim darczyńcom serdecznie dziękujemy za wsparcie finansowo akcji, za dobre słowo. Dziękujemy administratorom „Galerii Rondo” za umożliwienie przeprowadzenia zbiórki na terenie placówki oraz życzliwe przyjęcie. Dla nas ten czas był niepowtarzalną lekcją miłości i empatii.

W sposób szczególny chcę podziękować wszystkim wolontariuszom, bez których nie byłoby akcji, nie byłoby datków. Dziękuję za poświęcony czas, za przełamanie nieśmiałości i wyjście do ludzi, za radość i spontaniczność, która udzieliła się wszystkim uczestniczącym w akcji.
Dziękuję!
Tekst:Beata Waśniowska

 
Wróć do spisu treści | Wróć do menu głównego