Spotkanie z Katarzyną Puzyńską - PSP Rzezawa

Szukaj
Idź do spisu treści

Menu główne:

Spotkanie z Katarzyną Puzyńską

Wydarzenia > Rok szkolny 2018/2019
     W odpowiedzi na zaproszenie Biblioteki Publicznej w Bochni 14 marca 2019r. przedstawiciele naszej szkoły z opiekunem panią Jolantą Ważny uczestniczyli w spotkaniu autorskim Katarzyny Puzyńskiej jednej z czołowych polskich autorek kryminałów młodego pokolenia.
  Pisarka stworzyła serię powieści o policjantach ze wsi Lipowo i tajemniczych zbrodniach dokonywanych w małej, zamkniętej społeczności. W serii o Lipowie ukazały się następujące tytuły: „Motylek”, „Więcej czerwieni”, „Trzydziesta pierwsza”, „Z jednym wyjątkiem”, „Utopce”, „Łaskun”, „Dom Czwarty”, „Czarne narcyzy”, „Nora” oraz najnowsza, która trafiła na rynek 29 stycznia bieżącego roku, „Rodzanice”. Jest też autorką książki non-fiction „Policjanci. Ulica”.
  Seria o Lipowie to nie tylko trzymające w napięciu klasyczne kryminały psychologiczne, ale także powieści z rozbudowanym wątkiem społecznym i obyczajowym, które porównywane są do książek Agathy Christie i Camilli Läckberg. Autorka jest świetną obserwatorką codziennego życia, ludzkich zachowań i problemów społecznych, które znajdują odzwierciedlenie w jej książkach.
  Katarzyna Puzyńska poprzez swoje profile w mediach społecznościowych utrzymuje stały kontakt z wiernymi czytelnikami. Prawa do publikacji jej powieści sprzedano do ponad dwudziestu krajów.
  Podczas spotkania można było zakupić książki autorki w promocyjnej cenie oraz zdobyć autograf.

 
Wróć do spisu treści | Wróć do menu głównego