Paczka na gwiazdkę - PSP Rzezawa

Szukaj
Idź do spisu treści

Menu główne:

Paczka na gwiazdkę

Wydarzenia > Rok szkolny 2019/2020
     Paczka na gwiazdkę to VI edycja wspaniałej akcji, którą zainicjowała pani Joanna Błaszczyk. Jej celem jest zbiórka pieniędzy dla najmłodszych pacjentów Oddziału Onkologii i Hematologii w Prokocimiu, ale nie tylko. W tym roku zbieraliśmy na sprzęt medyczny, a także na paczki świąteczne dla podopiecznych oddziału.
   Nie mogło zabraknąć i naszych wolontariuszy Szkolnego Klubu „Jesteśmy jednością”. 7 grudnia 2019 w godzinach 10 – 19 kwestowaliśmy w bocheńskiej „Galerii Rondo”. W sumie 20 wolontariuszy pod opieką pań: Edyty Lesiewicz, Katarzyny Szczupak, Beaty Waśniowskiej przez 9 godzin kwestowali na rzecz dzieci oraz sprzedawali gadżety z logo „Paczki”. W sumie udało nam się zebrać 3178, 32 zł, w tym 520 zł ze sprzedaży gadżetów.
     Wszystkim darczyńcom serdecznie dziękujemy za wsparcie finansowo akcji, za dobre słowo. Dziękujemy administratorom „Galerii Rondo” za umożliwienie przeprowadzenia zbiórki na terenie placówki oraz życzliwe przyjęcie. Dla nas ten czas był niepowtarzalną lekcją miłości i empatii.
   W sposób szczególny chcemy podziękować wszystkim wolontariuszom, bez których nie byłoby akcji, nie byłoby datków. Dziękuję za poświęcony czas, za przełamanie nieśmiałości i wyjście do ludzi, za radość i spontaniczność, która udzieliła się wszystkim uczestniczącym w akcji.
Dziękujemy!
Edyta Lesiewicz, Katarzyna Szczupak, Beata Waśniowska

 
 
Wróć do spisu treści | Wróć do menu głównego