Mikołaj pomógł wskoczyć na podium - PSP Rzezawa

Szukaj
Idź do spisu treści

Menu główne:

Mikołaj pomógł wskoczyć na podium

Wydarzenia > Rok szkolny 2019/2020
    3 grudnia „na zaproszenie Mikołaja” do Rzezawy przyjechali szachiści ze szkół powiatu wielickiego. Wraz z szachistami z naszej gminy rozegrali okolicznościowy turniej, którego wyniki okazały się bardzo miłą niespodzianką.
   W grupie A – najmocniejszej, drugie miejsce zajął drugoklasista z naszej szkoły, Antek Góra, legitymujący się IV kategorią szachową. Zostawił za sobą dużo starszych kolegów z wyższymi kategoriami, a nawet z rankingiem międzynarodowym FIDE.
W tej grupie tuż za podium znaleźli się też Tomek Łach, Dawid Baran i Mateusz Gawor.
    W grupie B nieoczekiwanie tryumfował uczeń klasy piątej naszej szkoły Wiktor Longa. Ogromnie cieszy piąte miejsce w grupie C Nikoli Wolszy, uczennicy klasy I. Nikola wykazuje bardzo dobre predyspozycje i zapowiada się na doskonałą szachistkę.
  Wszystkim uczestnikom turnieju serdecznie gratulujemy, a fundatorowi mikołajkowych prezentów – Gminie Rzezawa - dziękujmy. Szczególne podziękowania UKS Magnus kieruje do sędziów grupy C chłopców z klasy VIII (Huberta Bębenka, Łukasza Starmy i Dominika Synowca), którzy świetnie wywiązali się z podjętego zadania. Sędzią głównym zawodów był Kornel Łęczek.

 
Wróć do spisu treści | Wróć do menu głównego