W szachy gramy i z wirusem wygrywamy - PSP Rzezawa

Szukaj
Idź do spisu treści

Menu główne:

W szachy gramy i z wirusem wygrywamy

Wydarzenia > Rok szkolny 2020/2021
  Pandemia "pozamykała" stadiony, kina, teatry, siłownie, a także wiele innych miejsc, w których mogliśmy rozwijać swoje umiejętności, talenty, zainteresowania. Z tej nierównej walki z wirusem szachy wyszły obronną ręką i ci, którzy wybrali właśnie tę dyscyplinę sportu i formę doskonalenia się nie przerwali treningów i sportowej rywalizacji. W sytuacji odwołania różnych zajęć prawie bez przeszkód szachiści kontynuowali spotkania w formie online, można nawet zaryzykować stwierdzenie z większą korzyścią dla siebie.
  Pracując indywidualnie, każdy przy swoim komputerze spotykają się systematycznie, dwa razy w każdym tygodniu z instruktorką UKS Magnus, a także rozgrywają turnieje online.
Klub od wielu lat w okolicach mikołajek organizuje we współpracy z UKS Goniec Staniątki Turniej Mikołajkowy. W tym roku również postanowiono podtrzymać tradycję i 4 grudnia szachiści usiedli przy wirtualnych szachownicach.
  W zawodach wystartowało 62 zawodników. Z naszej szkoły najładniej zaprezentowała się Nadia Radzięta, która w grupie do rankingu PZSzach 1200 zajęła II miejsce.
  Mikołaj nagrodził wszystkich grających słodkim prezentem, wcale nie wirtualnym:)
 
 
 
Wróć do spisu treści | Wróć do menu głównego